Yatırımlar

Sermayeyinizi koruyun ve likiditenizi etkin tutun. İşinizi desteklemek ve büyütmek için atıl fonlarınızı en iyi şekilde kullanmanız için. Bunun için yalnızca sermayenin nerede olduğunu bilmek değil, fonları mümkün olan en etkin şekilde kullanmak için doğru araçlara erişim sahibi olmak da gerekir. İşte bu sebeple tasarruf, öz kaynak ve yatırım çözümlerimiz, ihtiyaç duyduğunuzda sermayeye daha hızlı ve kolay erişiminiz için likiditeninizi artırmanıza ve firmanızı kullanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

0850 211 0 424

numarasından bize ulaşabilir ya da Müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz

Yatırım çözümlerimiz

Likidite, özkaynak ve yatırımlar

Operasyonlarınızın verimliliğini tüm dünyada 50’den fazla piyasaya yayılmış bir portföyü baz alan nakit yönetimi organizasyonumuz ile artırın. Global likidite çözümlerimiz size çeşitli kendi kendini finanse etme, mevduat ve yatırım teknikleri sağlar.

Ticarette Başarı için Doğu’ya bakın

Kanadalı şirketler, Çin ticareti ve yatırımıyla büyümelerine destek sağlayabilir

You are leaving the HSBC Commercial Banking website.

Please be aware that the external site policies will differ from our website terms and conditions and privacy policy. The next site will open in a new browser window or tab.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.