Ödemeler

Nakit akışınızı daha etkin yönetin Sağlıklı bir nakit akışı için fonları etkin yönetmek önemlidir. HSBC uçtan uca global hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı ödeme ve tahsilatlardaki pürüzleri ortadan kaldırmaya odaklanmaktadır. Etkinliğin artması ve görünürlüğün daha iyi hale gelmesi sayesinde gelecekle ilgili tahminler daha doğru yapılır ve bu da iş yapmanın toplam maliyetini azaltmanın yanında, potansiyel tedarikçi ve müşteri ilişkilerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca esnek likidite çözümlerimiz, müsait durumdaki bakiyelerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak şekilde mevcut süreçlerinizle kusursuz bir şekilde birlikte çalışır.

Bize Ulaşın

0850 211 0 424

numarasından bize ulaşabilir ya da Müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz

Ödeme çözümlerimiz

Takas ve yabancı para ödemeleri

HSBC'nin ödeme ve hesap çözümleriyle hem işletme sermayenizi en iyi şekilde kullanın hem de yerel para birimi ve döviz işlemlerinizi daha etkin şekilde yapın.

Küresel şirket kartları

HSBC'nin kapsamlı küresel şirket kredi kartı çözümleriyle, seyahat ve eğlenceden, ürün ve hizmetlere uzanan işletme giderleri üzerindeki kontrolünüzü artırın ve işletme sermayesini daha etkin bir şekilde yönetin.

Küresel ödemeler

Küresel ödeme çözümlerimizi kullanarak kağıt bazlı ve elektronik yurt içi ve uluslararası ödemeleri daha kolay ve hızlı hâle getirerek süreçleri basitleştirin.

Küresel tahsilatlar

Alacaklarınızın görünürlüğünü artırarak işletme sermayenizi yönetme şeklinizi iyileştirin. Çözümlerimiz, küresel ağımız ve yerel bilgi birikimimizle desteklenmektedir.

HSBC Euromoney’den ödüller aldı

HSBC, 2016 Euromoney Mükemmellik Ödüllerinde, "Dünyanın En İyi Yatırım Bankası" ve "Kurumsal Şirketler için Dünyanın En İyi Bankası" dâhil olmak üzere sekiz ödül aldı

HSBC renminbi ödülünü aldı

HSBC, 2016 Asiamoney Offshore RMB Anketinde RMB ürünleri ve hizmetleri konusunda genel anlamda en iyi banka seçildi

Uluslararası ödeme yapma ve alma

Uluslararası ticaret yaparken doğru ödeme ve kredi şartlarının seçilmesi

You are leaving the HSBC Commercial Banking website.

Please be aware that the external site policies will differ from our website terms and conditions and privacy policy. The next site will open in a new browser window or tab.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.