Küresel Bankacılık ve Piyasalar

Dünyamız gitgide daha bütünleşiyor. Fikir ve sermaye akışı büyüme ve hızla gelişen ekonomilerle gelişmiş ekonomiler arasında yeni ticaret rotaları ortaya çıkartıyor.

Başarı, özel bir ticari yaklaşım gerekiyor. Yalnızca en iyi fikre sahip olmak yeterli değil; bu fikrin yerel koşullara ve düzenlemelere göre uyarlanması ve geliştirilmesi gerekiyor. Yalnızca tüm dünyaya erişim sahibi olmak yeterli değil; rekabet avantajı sağlayabilmek için yerel operasyonun kalitesi kilit bir öneme sahip. Ticari ağ artık yalnızca dağıtım ve operasyondan ibaret değil; fikirleri, kapasiteyi ve sermayeyi birbirine bağlayarak büyümeyi destekleyen bir ilişki ekosistemidir.

Bunlar işinizin geleceğini oluşturacak bu dinamiklerdir.

HSBC'nin kurumsal finans uzmanları ile tanışarak yardımıyla küresel finans ve bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayın. HSBC Küresel Bankacılık ve Piyasalar tüm dünyada önde gelen kurumsal sektör müşterilerine ihtiyaçlara özel uyarlanmış finansal çözümler sağlamaktadır.

Küresel Bankacılık ve Piyasalar çözümleri ile geniş coğrafi erişimimiz ve yerel bilgimizden faydalanın. Sahip olduğumuz farklı yetenekler, kapasite ve sermayenin yanı sıra, işiniz için önemli olan konuları ticari ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde size sunabilecek bir yapıda çalışıyoruz. İlişki yönetimi ve ürün uzmanı ekiplerimiz, finansal ihtiyaçlarınızı geniş kapsamlı anlayarak, uzun süreli bir ilişki kurma yaklaşımıyla ele alacaktır.

Müşteri odaklı faaliyetlerimiz aracılığıyla kapasitemizden siz de yararlanın.

Daha fazla bilgi için konuya özel web sitemizi ziyaret edin

HSBC Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Açılacak sitenin politikaları kendi web sitemizin şart & koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sonraki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.