Şirket Telefon Bankacılığı

HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı, firmanızın ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla hazırlanmış, telefonla bankacılık hizmetidir. HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı aracılığı ile Bankamız ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir, firmanızın birçok bankacılık işlemini 7 gün / 24 saat telefon aracılığıyla gerçekleştirebilir, hayatınızı kolaylaştırarak işlemlerinizi vakit kaybetmeden ve rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.


Özellikleri ve kolaylıkları

  • Firmanız adına belirlediğiniz bir kullanıcı için farklı yetki seviyelerinden birini seçebilirsiniz.
  • HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı kullanıcınız için seçebileceğiniz yetki seviyeleri, İzleme Yetkisi, Kart İşlemleri Yetkisi ve Tüm İşlemleri Yapma Yetkisi olup bu yetkilerden sadece biri seçilebilecektir.
  • HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı için hesaplara ve kartlara tanımlanabilecek statüler, sadece izleme, tüm işlemlere kapalı olma veya tüm işlemlere açık olma statülerinden biri olabilir.
  • Telefon Bankacılığı kullanıcısının yapabileceği işlemlerden bazıları için üst limit belirleme imkanı olup, HSBC tarafından konulan işlem üst limitleri ile ek kontrol ve güvenlik sağlanmaktadır.
  • Yurtdışından yapılacak aramalarda HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı'na +90 850 211 0 424'ten ulaşabilirsiniz.
  • İşlemlerinizi, telefon tuşlarını kullanarak "Sesli Yanıt Sistemi" ile ya da "Müşteri Hizmet Yetkilisi" aracılığıyla anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şirket Telefon Bankacılığı ile Yapabileceğiniz/Yapamayacağınız İşlemler

Kullanıcı Tipi Yapabileceği İşlemler Yapamayacağı İşlemler
İzleme Bilgi amaçlı olarak görme ve izlemeye yönelik mevcut ve eklenebilecek tüm işlemler Finansal ve finansal olmayan mevcut ve eklenebilecek tüm işlemler
Kart İşlemleri Bilgi amaçlı olarak görme ve izlemeye yönelik mevcut ve eklenebilecek tüm işlemlerin yanısıra firmamıza ait kartlarla ilgili finansal ve finansal olmayan mevcut ve eklenebilecek tüm işlemler. Firmamıza ait kartlarla ilgili işlemler dışında kalan finansal ve finansal olmayan mevcut ve eklenebilecek tüm işlemler
Tam Yetkiyle İşlem Yapma Bilgi amaçlı olarak görme ve izlemeye yönelik mevcut ve eklenebilecek tüm işlemlerin yanısıra finansal ve finansal olmayan mevcut ve eklenebilecek tüm işlemler -

HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı ile yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır.

Bize Ulaşın

0850 211 0 424

numarasından bize ulaşabilir ya da Müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz

Memnuniyetlerinizi, önerilerinizi veya şikâyetlerinizi bize iletebilirsiniz.

HSBC Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Açılacak sitenin politikaları kendi web sitemizin şart & koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sonraki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.