Ödemeler

Nakit akışınız üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir nakit akışı için fonlarınızı etkin yönetmek önemlidir. HSBC, uçtan uca küresel hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı ödeme ve tahsilatlardaki pürüzleri ortadan kaldırmaya odaklanmaktadır. Nakit akışınızı daha etkin yöneterek gelecekle ilgili planlamalarınızı daha doğru yapabilir ve böylece maliyetlerinizi azaltarak potansiyel tedarikçi ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca esnek likidite çözümlerimiz, mevcut süreçlerinizle uyumlu fırsatlar sunar.

Bize Ulaşın

Kurumsal Bankacılık şubelerimizi arayabilir veya Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. Şube telefon bilgilerine aşağıdaki Şubelerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetlerinizi, önerilerinizi veya şikâyetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Ödeme çözümlerimiz

Takas ve yabancı para ödemeleri

HSBC'nin ödeme ve hesap çözümleriyle hem işletme sermayenizi en iyi şekilde kullanın hem de yerel para birimi ve döviz işlemlerinizi daha etkin şekilde yapın.

Küresel şirket kartları

HSBC'nin kapsamlı küresel şirket kredi kartı çözümleriyle, seyahat ve eğlenceden, ürün ve hizmetlere uzanan işletme giderleri üzerindeki kontrolünüzü artırın ve işletme sermayesini daha etkin bir şekilde yönetin.

Küresel ödemeler

Küresel ödeme çözümlerimizi kullanarak kağıt bazlı ve elektronik yurt içi ve uluslararası ödemeleri daha kolay ve hızlı hâle getirerek süreçleri basitleştirin.

Küresel tahsilatlar

Alacaklarınızın görünürlüğünü artırarak işletme sermayenizi yönetme şeklinizi iyileştirin. Çözümlerimiz, küresel ağımız ve yerel bilgi birikimimizle desteklenmektedir.

HSBC Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Açılacak sitenin politikaları kendi web sitemizin şart & koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sonraki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.