HSBC bankacılık hizmetleri her zaman erişiminizde

Bankacılık işlemlerinizi kesintisiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin

HSBC olarak siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun sağlığını önemsiyoruz.

Ülkemizde de etkisi görülen COVID-19 salgınına karşı toplumsal sağlığımız için gerekli tüm önlemleri aldığımızı ve hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdüreceğimizi bildirmek isteriz.

İster ofisinizden veya uzaktan çalışıyor olun, müşteri temsilcilerimiz ve dijital platformlarımız ile işinizin devamını sağlamak ve ihtiyacınız olan gerekli desteği sunmak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Müşteri Temsilcilerimiz: İhtiyacınız olduğunda bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve ürün ekiplerimizle kesintisiz bir şekilde hizmetinizdeyiz.

 

Kurumsal İnternet Bankacılığı ile para transferleri (EFT, havale, SWIFT), fatura ve SGK ödemeleri, peşin ithalat ve mal mukabili transferler, şirket kredi kartı, döviz işlemleri ve toplu dosya ödeme işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir >şekilde yapabilirsiniz.

Daha fazlası için tıklayın

 

Mobil Bankacılık ile para transferleri (EFT, havale), fatura ödemeleri, şirket kredi kartı, döviz işlemleri ve toplu dosya ödeme onay işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha fazlası için tıklayın

 

Siber Güvenlik: İçinde bulunduğumuz bu süreçte işlemlerin giderek dijitalleşmesi bazı riskleri de beraberinde getiriyor. İş e-postalarının ele geçirilmesi, kötü amaçlı yazılımlar ve oltalama gibi siber suçlarla ilgili bilgi edinmenize ve İnternette güvende kalmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Daha fazlası için tıklayın

 

Çalışanlarımızın sağlığını korumak için aldığımız önlemler arasında ise geniş kapsamlı evden çalışma uygulaması, farklı lokasyonlardan çalışma, seyahat kısıtlamaları ve virüsün görüldüğü bölgelerden dönen çalışanlar için kişisel karantina uygulaması yer alıyor. Bu süreçte çalışanlarımızı düzenli olarak bilgilendiriyor, temel sağlık tedbirlerini almaya devam ediyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.Burada yer alan bilgi herhangi bir ürün veya hizmetin yurt içinde veya yurt dışında satın alınması veya satılmasına ilişkin bir öneri veya teşvik değildir. Herhangi bir üründe işlem yapmak istemeniz durumunda yerel Satış Yöneticinizle iletişime geçiniz.

Burada bahsedilen ürün veya hizmetlerin kullanımı sınır ötesi kısıtlamaya tabi olabilir. Burada yer verilen bilgi hiçbir şekilde bu kısıtların analiz edilmesi sonucunda bir öneri getirilmesine yönelik olmayıp, sadece bilgi amaçlıdır. Tüm işlemler HSBC Bank A.Ş.’nin tabi olduğu yerel düzenlemelere uyumlu ve iş uygulama standartlarına bağlı kalınarak gerçekleştirilmektedir. Bu dokümanda HSBC tarafından verilen bilgilerin hiçbiri, HSBC’nin Türkiye Cumhuriyeti’ndeki bankacılık hedefleri kapsamında yaptığı bir teklif anlamına gelmemekte, pazarlama faaliyeti ve satış dahil sınır ötesi bankacılık hizmeti sağlama amacıyla sunulmamaktadır.

HSBC Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Açılacak sitenin politikaları kendi web sitemizin şart & koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sonraki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.