Küresel Bankacılık Uzmanlığımız

Dünyamız giderek daha da bütünleşiyor. Fikir ve sermaye akışı büyümeyi beraberinde getirerek gelişmekte olan ekonomilerle gelişmiş ekonomiler arasında yeni ticaret rotaları oluşturuyor.

Küresel Bankacılık ve Piyasalar

HSBC'nin kurumsal finans uzmanları ile küresel finans ve bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Dış Ticaret ve Faktoring

HSBC'nin Dış Ticaret ve Faktoring çözümleri,dış ticaret ve tedarik zinciri finansmanı için daha bütünsel bir yaklaşım sunuyor.

Yatırım Bankacılığı Yapılandırılmış Finansman

Kurumsal Finansman

Kurumsal Finansman Bölümü, hazırlık ve başvuru aşamalarından başlayarak pazarlama, satış ve halka arz sonrası desteği de kapsayan tüm halka arz süreci boyunca müşterilerine nitelikli danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmaktadır.

HSBC yaygın dağıtım ağı, işlem tecrübesi, uzman kadrosu ve araştırma kapasitesi ile halka arz alanında en aktif kurumlar arasında yer almaktadır.

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin ikincil halka arzları ve blok satışları konularında da danışmanlık ve aracılık hizmetleri veren Kurumsal Finansman Bölümü aynı zamanda HSBC’nin yurtdışındaki tecrübe ve güçlü satış ağından da faydalanarak, Türk şirketlerin yurtdışı borsalarda halka açılmasına yönelik hizmet verme imkanına sahiptir.

Bize Ulaşın

Kurumsal Bankacılık şubelerimizi arayabilir veya Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. Şube telefon bilgilerine aşağıdaki Şubelerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yardım lazım mı?

Bankacılık çözümlerimiz ve işinizi ilerletmeniz konusunda daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.