HSBC Safeguard

Sizi dolandırıcılık ve mali suçtan koruyoruz

Gittikçe küreselleşen günümüz dünyasında, özellikle bankacılık söz konusu olduğunda güvenliğinizi sağlamak her şeyden daha önemli. Bu kapsamda küresel sistem ve süreçlerimizin bir parçası olarak HSBC Safeguard ismini verdiğimiz bir seri inisiyatif ile güvenliğinizi arttırarak müşterilerimizi dolandırıcılığa ve mali suçlara karşı daha etkin bir şekilde koruyoruz. Suç gelirlerinin aklanması ve yaptırımlardan kaçınma genellikle birçok mali suçun arkasındaki etmen olduğundan, HSBC Safeguard bu gibi durumlarla mücadele etme becerimizi güçlendiriyor.

Korumanın anahtarı: Bilgi

Sistem ve süreçlerimiz tüm müşterilerimiz hakkında en güncel bilgilere sahip olduğumuz varsayımını temel aldığından, HSBC Safeguard girişimimiz kapsamında, elimizde bulunan bilgilerinizin doğru ve güncel olduğunu teyit etmek için sizinle iletişim kurabiliriz.

Sonraki aşamada yapmanız gerekenler

Yalnızca sizden bazı bilgiler talep etmemiz halinde aksiyon almanız gerekir. Böyle bir durumda, talep edilen belgeleri Müşteri Temsilcinize veya Müşteri Yönetimi Birimine iletmenizi rica ediyoruz.

Daha fazla bilgi için

Sıkça Sorulan Sorular