Yatırımlar

Sermayeyinizi koruyun ve likiditenizi etkin tutun. İşinizi desteklemek ve büyütmek için atıl fonlarınızı en iyi şekilde kullanmanız için. Bunun için yalnızca sermayenin nerede olduğunu bilmek değil, fonları mümkün olan en etkin şekilde kullanmak için doğru araçlara erişim sahibi olmak da gerekir. İşte bu sebeple tasarruf, öz kaynak ve yatırım çözümlerimiz, ihtiyaç duyduğunuzda sermayeye daha hızlı ve kolay erişiminiz için likiditeninizi artırmanıza ve firmanızı kullanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Kurumsal Bankacılık şubelerimizi arayabilir veya Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. Şube telefon bilgilerine aşağıdaki Şubelerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetlerinizi, önerilerinizi veya şikâyetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Yatırım çözümlerimiz

Likidite, özkaynak ve yatırımlar

Operasyonlarınızın verimliliğini tüm dünyada 50’den fazla piyasaya yayılmış bir portföyü baz alan nakit yönetimi organizasyonumuz ile artırın. Global likidite çözümlerimiz size çeşitli kendi kendini finanse etme, mevduat ve yatırım teknikleri sağlar.

HSBC Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Açılacak sitenin politikaları kendi web sitemizin şart & koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sonraki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.