GENİŞLETME

Yatırımlar

Yeni fırsatlara erişebilmeniz için etkili stratejilere ve çözümler sunuyoruz
Bize ulaşın
Çeşitli ticari yatırım seçeneklerimizi kullanarak nakit fazlanızdan en iyi şekilde faydalanın. HSBC, birkaç günden birkaç yıla uzanan vadeler ve hatta açık uçlu alternatiflerle, kısa vadeli likidite ve uzun vadeli varlık yönetimi ihtiyaçlarınıza çözümler sunabilir. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ve yatırım uzmanlarımız, iş hedeflerinizi anlamak ve böylece risk iştahınıza uygun seviyede gelirler elde etmenizi sağlayacak fırsatları belirlemenize yardımcı olabilmek için sizinle birlikte çalışır. Unutmayın ki, bütün yatırımlar risk barındırır. Yatırımların değeri ve bunlardan elde edilecek gelirler yükselebildiği gibi düşebilir ve yatırdığınız parayı geri alamamanıza yol açabilir. Bazı yatırımlarda bunun sebebi, hisseler ve fonların yurt dışındaki piyasalara maruz kaldığında oluşan kur dalgalanmaları olabilir.

Yatırım çözümlerimiz

Tahviller

Çeşitlendirilmiş bir portföy sayesinde orta ila uzun vade arasında daha dengeli ve tahmin edilebilir bir gelir akışı oluşturun.

Yatırım fonları

Kazanç elde etme potansiyelini artırmak amacıyla portföyünüzü hem iç hem de dış piyasalarla çeşitlendirmek için HSBC varlık yönetimi profesyonellerinin uzmanlığından faydalanın.

Yapılandırılmış ürünler

Hisse senedi, döviz ve faiz oranlarından sermayeye/kazanca bağlı temeldeki varlığın performansıyla belirlenen kazançlarla ana yatırımınızı koruyun.

SASA ile Birlikte

Dış ticaret ve yatırım finansmanı desteği ile SASA, KOVID-19 döneminin zorluklarını başarıyla yönetti.

DeFacto ile Birlikte

Doğru finansman ve dijital bankacılık çözümleriyle DeFacto, KOVID-19 dönemini başarıyla yönetti.

Yeşil Krediler’in Geleceği

Günümüzde kurumsal yatırımcılar sürdürülebilir bir geleceği inşa edecek büyüme hikayelerine odaklanıyor.

Bize Ulaşın

Kurumsal Bankacılık şubelerimizi arayabilir veya Müşteri Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. Şube telefon bilgilerine aşağıdaki Şubelerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.