11 Haziran 2020 Perşembe

Dış Ticaret Modülü’müz Hizmetinizde

İster ofisinizden veya evinizden çalışıyor olun, müşteri temsilcilerimiz ve dijital platformlarımız ile işinizin devamını sağlamak ve ihtiyacınız olan gerekli desteği sunmak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz dijital bankacılık deneyimini Dış Ticaret çözümleri açısından da geliştirmeye odaklandık.

Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz Tedarikçi Finansmanı platformumuz ile işletme sermayesi optimizasyonunda büyük bir öneme sahip olan tedarik zinciri yönetimi işlemlerinizi HSBC Kurumsal İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu sene de, dış ticaret işlemlerinizde bilgilerinize hızlı, kesintisiz ve dilediğiniz zaman ulaşmanızı sağlayacak Dış Ticaret Modülü´müzü hizmetinize sunduğumuzu bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

HSBC Kurumsal İnternet Bankacılığı altında erişebileceğiniz Dış Ticaret Modülü´müzden;

  • İthalat ve ihracat işlemlerinize ait akreditif ve değişiklik mesajlarınızı
  • İhracat vesaiki vade, havale ve kurye bilgilerinizi
  • İhracat bedeli alış bilgilerinizi
  • İthalat transfer bilgilerinizi ve swift ödeme mesajlarınızı
  • Yurtiçi ve yurtdışı teminat mektubu detaylarınızı

görüntüleme imkanına sahip olarak, dış ticaret temsilcinize ulaşmaya gerek kalmadan bu bilgilere istediğiniz zaman internet bankacılığından erişebileceksiniz.

Bu geliştirimle beraber sizlere dış ticaret ve faktoring çözümlerimizde dijital bir platform sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmayı hedefledik. Geri bildirimleriniz ve sorularınız için Müşteri Temsilciniz veya Dış Ticaret ve Faktoring Satış Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Burada yer alan bilgi herhangi bir ürün veya hizmetin yurt içinde veya yurt dışında satın alınması veya satılmasına ilişkin bir öneri veya teşvik değildir. Herhangi bir üründe işlem yapmak istemeniz durumunda yerel Satış Yöneticinizle iletişime geçiniz.

Burada bahsedilen ürün veya hizmetlerin kullanımı sınır ötesi kısıtlamaya tabi olabilir. Burada yer verilen bilgi hiçbir şekilde bu kısıtların analiz edilmesi sonucunda bir öneri getirilmesine yönelik olmayıp, sadece bilgi amaçlıdır. Tüm işlemler HSBC Bank A.Ş.’nin tabi olduğu yerel düzenlemelere uyumlu ve iş uygulama standartlarına bağlı kalınarak gerçekleştirilmektedir. Bu dokümanda HSBC tarafından verilen bilgilerin hiçbiri, HSBC’nin Türkiye Cumhuriyeti’ndeki bankacılık hedefleri kapsamında yaptığı bir teklif anlamına gelmemekte, pazarlama faaliyeti ve satış dahil sınır ötesi bankacılık hizmeti sağlama amacıyla sunulmamaktadır.

HSBC Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Açılacak sitenin politikaları kendi web sitemizin şart & koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sonraki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.

HSBC Kurumsal Bankacılık web sitesinden ayrılıyorsunuz.

Farklı sitenin politikaları kendi web sitemizin şart ve koşullarından ve gizlilik politikasından farklıdır. Sıradaki web sitesi yeni bir tarayıcı penceresi ya da sekmesinde açılacaktır.